SiTi Teater BTC

Skok na vsebino


Sobotni dopoldnevi za najmlajše - program 19/20

s predstavami začnemo 5. oktobra!

Program sezone 2019/20
Sobote ob 11h

2019

5.10. Ritmično škatlaste pravljice, Avtorski projekt Murata in Josa - brezplačni ogled na prostem ob otvoritvi sezone
12.10. Veveriček posebne sorte, Kaličopkovo gledališče
19.10. Peripetije čarovnice Hudibabe, Burekteater
26.10. Glavko in Zbrk: Zgodba o ne tako strašnem zmaju, Bimbo Teater + noč čarovnic

2. 11. Mala čarovnica, ki ni mogla biti zlobna, Pionirski dom – Center za kulturo mladih
9.11. Trobla in ključ, Lea Menard
16.11. Pošastozavri in jabolko spora, Gledališče Bičikleta
23.11. Hrestač in mišji kralj,  Lutkovno gledališče Velenje
30.11. Super Brina, Gledališče MalihVelikih

7.12. Pravljice za smeh in srh, Avtorski projekt Boštjana Gorenca - Pižame in Srečka Meha  + obisk Miklavža
14.12. Pikine praznične čarovnije, Avtorski projekt Nežke Kukec in Bojana Pretnarja + obisk Dedka Mraza
21.12. Ješ, Jež?, Pionirski dom – Center za kulturo mladih + obisk Božička

2020

4.1. Lisička Zvitorepka, Festival Velenje 2018
11.1. Na dvorišču, SSG in DreamArt v sodelovanju s Cankarjevim domom Ljubljana
18.1. Peter Klepec, Gledališče MalihVelikih
25.1. Glavko in Zbrk: Čarovnik Nik, Bimbo Teater v sodelovanju s SiTi Teatrom BTC

1.2. Čuk na palici, Laura Zafred, Nika Bezeljak in Zavod KULT 
8.2. Po Sloveniji, Zavod Enostavno prijatelji
15.2. Medvedek z miško na rami, SSG Trst
22.2. Pasjedivščina - moja pasja dogodivščina +  pustno rajanje
29.2. Ritmično škatlaste pravljice, Avtorski projekt Murata in Josa

7.3. Čuk na palici, Laura Zafred, Nika Bezeljak in Zavod KULT  - ODPOVEDANO - nadomestna predstava je Pasjedivščina - moja pasja dogodivščina
14.3. Na Luno z Zvitorepcem, Trdonjo in Lakotnikom, Moment - ODPOVEDANO
21.3. Afriško sonce, Gledališče MalihVelikih - ODPOVEDANO
28.3. Ješ, Jež?, Pionirski dom – Center za kulturo mladih - ODPOVEDANO

4.4. Čuk na palici, Laura Zafred, Nika Bezeljak in Zavod KULT - ODPOVEDANO
11.4. Volk in trije prašički, Društvo Marionetno gledališče Jurček - NADOMESTNI TERMIN je 30.8. ob 18h, SiTi Teater pod zvezdami, BTC City
18.4. 113 - Mali ojoj, Lutke Zajec - NADOMESTNI TERMIN je 21.6. ob 17h, SiTi Teater pod zvezdami, BTC City

*Možne so spremembe programa.

 

MALI in VELIKI otroški abonma ter DARILNA vstopnica za otroške predstave 2019/20:

MALI abonma (za 1 osebo, za 5 predstav po izbiri): 22€ (v prodaji do 1.3.2020)
VELIKI abonma (za 1 osebo, za 10 predstav po izbiri): 39€ (v prodaji do 5.1.2020)
Darilna vstopnica (za 1 osebo, za 1 predstavo po izbiri): 6€ (v prodaji do 1.4.2020)

Cena posamezne vstopnice v redni prodaji: 6€
Vstopnice za predstave druge polovice programa (januar-april 2020) v redni prodaji od 2.12.2019 naprej.

 

Nakup vseh vrst vstopnic - velja za darilne, abonnamjske vstopnice in vstopnice v redni prodaji (na prodajih mestih Moje karte):

- Petrol bencinski servisi
- OMV
- BTC: Info točka BTC v Dvorani A (vhoda A3) in Kompas poslovalnica v Dvorani A
- Hipermarketi Mercator (v trafiki) - Šiška, Rudnik, Šmartinska, Kamnik, Jesenice, KR Savski otok, Šk.Loka...
- Kompas poslovalnice (BTC Dvorana A, Mercator center Lj/MB/CE/Domžale/NM/KP ...- M Holidays, Maximarket, Kompas Lj - Slovenska...)
- blagajna Cankarjevega doma (delavniki: 11-13h in 15-20h, sobota: 11-13h)
- trafika 3DVA (Lj.Celovška)
- .....
 

- spletna SiTi Teater BTC predprodaja (samo možnost print@home vstopnic = vstopnice si lahko natisnete doma)
- telefonska predprodaja: 041 662 002 (pon-pet: 9-15h)

- uro pred pričetkom vsake predstave na rednem sporedu na blagajni SiTi Teatra BTC

Foto


Super Brina - premiera
Super Brina - premiera
Lunožer
Lunožer
Veveriček posebne sorte
Veveriček posebne sorte
Trobla in ključ
Trobla in ključ
Čuk na palici
Čuk na palici
Peter Klepec
Peter Klepec
Afriško sonce
Afriško sonce
Medved z miško na rami
Medved z miško na rami
Sobotni dopoldnevi za najmlajše - program 19/20
Sobotni dopoldnevi za najmlajše - program 19/20
Sobotni dopoldnevi za najmlajše - program 19/20
Sobotni dopoldnevi za najmlajše - program 19/20
Sobotni dopoldnevi za najmlajše - program 19/20
Sobotni dopoldnevi za najmlajše - program 19/20
Sobotni dopoldnevi za najmlajše - program 19/20
Koledar dogodkov
Jun 21 21:00
Notranji pir
Poletno gledališče Studenec
Jun 24 21:00
Notranji pir
Grajsko dvorišče Murska Sobota
Jun 26 20:00
1na1: Gušti & Tomi M.
Hiša na travniku, Dob
Jul 13 20:30
1na1: Gušti & Tomi M.
Dom na Vidmu, Ilirska Bistrica
Jul 24 21:00
Avg 21 20:00
Veveriček posebne sorte
Park Sonce Lucija
Avg 30 20:30
Jamski človek
Grad Rajhenburg

Iskalnik
SiTi Teater BTC - Uvodna stran